Kontakt

Stort eller litet, här börjar ditt nästa elprojekt.

I större fastigheter och industrier har vi kompetensen som krävs för att arbeta med komplexa projekteringar, installationer och servicearbeten – både vid nybyggnation och renoveringar. Vi driver gärna projekt som totalentreprenader där vi tar ansvaret för allt. Samtidigt säger vi inte nej till mindre jobb. Tvärtom genomför vi dem med samma noggrannhet som de stora. Välkommen till oss på Elcenter.

Kontor

Andreas Lundin
Borås
Projektledare
0725 - 25 22 26
andreas.lundin@elcenterab.com
Andréa Johansson
Göteborg
VD, Göteborg
andrea.johansson@elcenterab.com
Anessa Gusinac
Borås
Ekonomiassistent
0726 - 01 85 75
anessa.gusinac@elcenterab.com
Björn Johansson
Göteborg
Platschef
0703 - 00 92 02
bjorn.johansson@elcenterab.com
Calle Wassholm
Borås
Serviceledare
0732 - 00 99 50
calle.wassholm@elcenterab.com
Jonas Axelsson
Borås
VD, Borås
0705-61 97 83
jonas.axelsson@elcenterab.com
Jonas Axelsson
Göteborg
Kvalitetsansvarig, Göteborg
0705 - 61 97 83
jonas.axelsson@elcenterab.com
Jonas Thorin
Göteborg
Kundstöd
0709 - 54 98 04
jonas.thorin@elcenterab.com
Mattias Dahl
Göteborg
Servicechef
0703 - 92 32 53
mattias.dahl@elcenterab.com
Robert Börjesson
Borås
Affärsområdeschef
0703 - 72 54 41
robert.borjesson@elcenterab.com
Viktor Rosendahl
Borås
Serviceledare
0766 - 36 22 19
viktor.rosendahl@elcenterab.com

Montörer

Alexander Pecanac
Serviceelektriker
alexander.pecanac@elcenterab.com
Anders Forsbring
Serviceelektriker
anders.forsbring@elcenterab.com
Brimar Kristjansson
Serviceelektriker
brimar.kristjansson@elcenterab.com
Christian Henriksson
Serviceelektriker
christian.henriksson@elcenterab.com
Claes Wik
Serviceelektriker
claes.wik@elcenterab.com
David Kostadinovic
Montör
david.kostadinovic@elcenterab.com
Eric Toresson
Servicelelektriker
eric.toresson@elcenterab.com
George Brown
Serviceelektriker
george.brown@elcenterab.com
Hugo Mac Fie
Serviceelektriker
hugo.macfie@elcenterab.com
Jan Östensson
Teknikaspirant
jan.ostensson@elcenterab.com
Janne Bodén
Serviceelektriker
janne.boden@elcenterab.com
Jim Olsen
Serviceelektriker
jim.olsen@elcenterab.com
Johan Fernfelt
Serviceelektriker
johan.fernfelt@elcenterab.com
Johan Forsman
Serviceelektriker
johan.forsman@elcenterab.com
Johan Lindqvist
Serviceelektriker
johan.lindqvist@elcenterab.com
Johnny Erixon
Serviceelektriker
johnny.erixon@elcenterab.com
Kalle Antonsson
Distributionselektriker
kalle.antonsson@elcenterab.com
Leo Rådström
Serviceelektriker
leo.radstrom@elcenterab.com
Linus Andreasson
Serviceelektriker
linus.andreasson@elcenterab.com
Madeleine Eklund
Serviceelektriker
madeleine.eklund@elcenterab.com
Mark Stephenson
Serviceelektriker
mark.stephenson@elcenterab.com
Markus Larsson
Serviceelektriker
markus.larsson@elcenterab.com
Martina Sten
Serviceelektriker
martina.sten@elcenterab.com
Mats Håkansson
Servicelelektriker
mats.hakansson@elcenterab.com
Mattias Dahlquist
Elektriker industri och maskin
mattias.dahlquist@elcenterab.com
Mohammad Kasti
Serviceelektriker
mohammad.kasti@elcenterab.com
Olle Strömbom
Servicelelektriker
olle.strombom@elcenterab.com
Peter Östensson
Serviceelektriker
peter.ostensson@elcenterab.com
Philip Svensson
Serviceelektriker
philip.svensson@elcenterab.com
Simon Andersson
Serviceelektriker
simon.andersson@elcenterab.com
Simon Schander
Serviceelektriker
simon.schander@elcenterab.com

Övriga medarbetare

Björn Rudolfsson
Driftsättning
0706 - 10 21 02
br@elcenterab.com
Jeanette Huttunen
Superfixaren
jeanette.huttunen@elcenterab.com
Leif Lindau
Snickare
Magnus Öhlander
Grävmaskinist
magnus.ohlander@elcenterab.com
Markus Forsberg
Passagetekniker
0721 - 51 21 91
markus.forsberg@elcenterab.com
Oa Walting
Fastighetsskötsel
Genom att klicka på "Godkänn" samtycker du till lagring av cookies på din enhet för att förbättra webbplatsens navigering, analysera användning av webbplatsen och hjälpa till i våra marknadsföringsinsatser. Se vår cookiepolicy för mer information.